Ostatnie wiadomości z Bursy

Spotkanie z psychologiem

W czwartek, 22 lutego br., o godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z psychologiem dr Hubertem Malinowskim. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych rodziców do Auli Jana Pawła II (wejście przez Bursę).

Roraty 2017

Od poniedziałku 4 grudnia rozpoczęliśmy w naszej szkolnej kaplicy Roraty Salezjańskie, będące bezpośrednim przygotowaniem od Świat Bożego Narodzenia. Tradycyjnie w poniedziałki spotykamy się o godzinie 6.30 na mszy świętej roratniej, po której zapraszamy na pyszne śniadanie (każdy przynosi na nie coś do chleba). Od wtorku do piątku Roraty o 7.30 w naszej kaplicy szkolnej. Zapraszamy uczniów, rodziców i przyjaciół szkoły:)

Zaczęliśmy Nowy Rok szkolny 2017/2018!

12 września 2017 r. podczas uroczystej prymicyjnej Mszy świętej, którą celebrował ks. Neoprezbiter Paweł Szczepański i ks. Kierownik Andrzej Kurto, modliliśmy się o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny nauki i pracy dla  wszystkich mieszkańców bursy, oraz o rozpoznanie swojej drogi życiowej.

Podczas homilii ks. Andrzej starał się odpowiedzieć na pytanie „Skąd biorą się księża ?”. Zwrócił uwagę, że nie powinniśmy się bać  mówić o powołaniu.  Powołanie do kapłaństwa to dar i tajemnica samego Boga.

Zobacz wszystkie wiadomości z Bursy