Klub ojca dla ojców naszej szkoły

Zapraszamy chętnych do udziału w spotkaniu wyjątkowym, które odbędzie 30 maja br. o godz.18.00 w auli naszej szkoły. W załączniku szczegóły dotyczące rejestracji i udziału.

Obóz dla aktywnych - Chorwacja 2018

Zapraszamy na aktywny wypoczynek nad Morzem Adriatyckim, w pięknym kurorcie w Kraljevicy w Chorwacji. W programie wycieczki, plażowanie, dyskoteki i dużo wypoczynku po całym roku szkolnym.

Brak wolnych miejsc - zapraszamy na obóz narciarski zimą lub za rok:)

Konferencja o edukacji zróżnicowanej

Dr Wanda Półtawska oraz inni prelegenci zaprezentowali swoje badania i doświadczenie w pracy w edukacji zróżnicowanej. W konferencji uczestniczyli nauczyciele, rodzice, absolwenci i przyjaciele naszej szkoły. 

Roraty 2017

Od poniedziałku 4 grudnia rozpoczęliśmy w naszej szkolnej kaplicy Roraty Salezjańskie, będące bezpośrednim przygotowaniem od Świat Bożego Narodzenia. Tradycyjnie w poniedziałki spotykamy się o godzinie 6.30 na mszy świętej roratniej, po której zapraszamy na pyszne śniadanie (każdy przynosi na nie coś do chleba). Od wtorku do piątku Roraty o 7.30 w naszej kaplicy szkolnej. Zapraszamy uczniów, rodziców i przyjaciół szkoły:)

Film o Piątce Poznańskiej

Piątka Poznańska to pięciu młodych błogosławionych wychowanków salezjańskiego oratorium w Poznaniu, którzy oddali swoje życie podczas II wojny światowej. EmausTV zrealizowała o nich film dokumentalny.

28. Światowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Hiszpanii - Sevilla

XXVIII Światowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej odbyły się w tym roku w Sewilli, w Hiszpanii. W dniach 10-15 maja zgromadziły one ponad 2.000 uczestników z 15 krajów. Z Polski wzięło udział w Igrzyskach 157 zawodników i zawodniczek zrzeszonych w Lokalnych Stowarzyszeniach Salezjańskiej Organizacji Sportowej RP.

Pożegnanie maturzystów 2017 w bursie

Dnia 20 kwietnia 2017 w Bursie Salezjańskiej im. ks. Bosko w Łodzi miało miejsce oficjalne pożegnanie Maturzystów. Na uroczystą kolację w „Gałce” zostali zaproszeni: Dyrektor ZSS – ks. Julian Dzierżak, Dyrektor Administracyjny - ks. Mirosław Hołownia, Kierownik Bursy ks. Andrzej Kurto i 11 tegorocznych Maturzystów.