Pożegnanie Maturzystów

W piątek, 27 kwietnia br. odbędzie się uroczystość pożegnania Maturzystów. Zapraszamy na Eucharystię sprawowaną w ich intencji o godz. 11.00.

Konkurs Wiedzy o Prawie

Informacja dla uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego (szkoła podstawowa i gimnazjum)!

Spotykamy się 25.04. (środa) przed wejściem do Okręgowej Izby Radców Prawnych (ul. Tylna 14) o godzinie 9.30. Konkurs rozpoczyna się o godzinie 10.00.

Obowiązuje strój galowy. 

Do zobaczenia!

Wyjazd do Opery Narodowej kwiecień 2018.

7 kwietnia grupa uczniów wraz z rodzicami pod kierownictwem Marcina Paździora udała się do Warszawy na sztukę Goplana. Przed rozpoczęciem przedstawienia byliśmy także w Muzeum Narodowym.

Zwrot wypożyczeń

Biblioteka prosi o sukcesywny zwrot wypożyczonych książek i podręczników szkolnych (po przerobieniu programu nauczania). Prosimy o sprawdzenie swojego aktualnego stanu wypożyczeń. Sukcesywny zwrot książek umożliwi sprawne rozliczenie z biblioteką na koniec roku szkolnego.

Barbara Gajewska

Pielgrzymka klas trzecich do Czerwińska 2018

9 kwietnia 2018 roku uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum pojechali na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Czerwińskiej zawierzyć jej swój, zbliżający się już egzamin oraz własny sakrament bierzmowania.

Turniej w trambambulę

Zamieszczamy tabelę z rozstrzygnięciami w grupach I-V.

Poza tym informujemy o kolejnych zmianach w harmonogramie: mecze zaplanowane na 26.04 odbędą się w terminie późniejszym (być może 8.05, będziemy informować zainteresowanych). Jeśli to możliwe 26.04 zapraszamy drużyny, których mecze zaplanowano na 10.05 (Kuba i Mieszko vs. Tymon i Wojtek oraz Tymon i Wojtek vs. Daniel i Kuba)

Rekolekcje 2018

W dniach 27.03-28.03 2018 w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne dla uczniów gimnazjum liceum oraz szkoły podstawowej. Wydarzenie to poprowadzili klerycy oraz księża. Rekolekcje zakończyły się uroczystą mszą świętą w naszym kościele.