13 sezon Teatru Beznazwy

Za nami 13 rok pracy Teatru Beznazwy...

W tym roku w pracy artystycznej uczestniczyło ponad 160 dzieci i młodzieży w siedmiu grupach wiekowych. Udało się odświeżyć i zagrać spektakle z poprzedniego sezonu "Tutaj jest dobrze" - rzecz o Piątce Poznańskiej, "Śmierć to zdrowie!" oraz "CHWILAmoment". W grudniu w trzech grupach wiekowych zostały zaprezentowane tegoroczne Jasełka.

Odbyły się także następujące premiery:

Zakończenie roku szkolnego 2017/18 dla SSP

Pierwsze w naszej szkole zakończenie roku nauki dla szkoły podstawowej odbyło się 21 czerwca o godz. 16.30.

W pierwszej części, w Auli szkolnej, wychowawcy wręczyli świadectwa i nagrody wyróżniającym się uczniom. Wzbudziło to radość wśród uczniów i dumę wśród rodziców. W drugiej części, w salach klasowych, wychowawcy rozdali świadectwa pozostałym uczniom.

Pożegnania nie trwały długo, bo wszyscy uczniowi spotkają się w roku przyszłym. I rozpoczęły się wyczekiwane wakacje.

Zakończenie roku szkolnego 2017/18 dla klas pierwszych SSP

Pierwsze w życiu świadectwo, pierwsze nagrody i pierwszy początek wakacji szkolnych -  czyli zakończenie roku szkolnego w klasach pierwszych.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/18 odbyła się w Auli o godz. 15.00. Przewodniczył jej ksiądz Dyrektor i wychowawcy obydwu klas pierwszych. Byli obecni rodzice, rodzeństwo i dziadkowie naszych uczniów.

Każde dziecko otrzymało nie tylko świadectwo, ale również nagrodę za szczególne osiągnięcia. Wzbudziło to ogromne emocje i dumę również, a może zwłaszcza, wśród rodziców.

Zakończenie roku szkolnego 2017/18 - katedra

21 czerwca wszyscy uczniowie naszej szkoły przeszli do katedry by podziękować za cały rok szkolny oraz prosić o szczęśliwe wakacje. Przed mszą uczniowie złożyli także kwiaty przed pomnikiem św. Jana Pawła II, natomiast dzień rozpoczęła modlitwa przed figurą Matki Bożej Wspomożenia Wiernych na dziedzińcu szkoły.

Warsztaty fotograficzne 2018

19 maja 2018 grupa uczniów z naszej szkoły wraz Janem Michniewiczem i Alejandro Martinez Rodriguez wybrała się na warsztaty fotograficzne do parku Źródliska.