Szkolenie na Malcie #4 - projekt POWER SE

W dniach 24-28 października 2016 roku wzięliśmy udział w tygodniowym kursie przygotowanym przez ośrodek ETI na Malcie. Szkolenie poświęcone było pracy z uczniami według zasad metody CLIL, czyli Content and Language Integrated Learning.

Absens carens!

Kółko języka łacińskiego w dniu 15.12.2017 odwołane! 

Policyjna debata społeczna

W czwartek, 28 grudnia br., o godz. 17.00 Policja zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu naszej (szkoły) okolicy.

Wigilia szkolna

Tegoroczna Wigilia szkolna będzie miała swoje dwie odsłony, osobną dla uczniów SG i SLO i osobną dla uczniów SSP.

Na góralską nutę!

Klasy pierwsze to bardzo gościnna ekipa.

Z przyjemnością zapraszamy do siebie starszych uczniów, ale też naszych nauczycieli. Taką wizytę na początku grudnia w klasie 1b złożył Pan Profesor Marcin Paździor, który opowiadał nam o kulturze góralskiej, zagrał na instrumentach i "gadał jakimś dziwnym językiem". Było ciekawie i wesoło.

Dlaczego Beznazwy

No właśnie, dlaczego ten teatr, który już trzynasty rok działa w naszej szkole nie ma nazwy, choć właściwie ma, bo jest Beznazwy...

...to pytanie zadał i dokonywał poszukiwań nasz aktor Bartosz Brzeziński. Bo czy o nazwę tylko chodzi? To trzeba zobaczyć!

Rajd Bożego Narodzenia

16 grudnia zapraszam na kolejny rajd pieszy.

Trasa: Janów (pętla autobusowa) - ul.Kosodrzewiny - Park 3-go Maja - ul. Nawrot 105 (parafia św. Apostołów Piotra i Pawła) - ok.10 km

Start: pętla autobusowa linii 96, 80, 72 o godzinie 10.00

Meta: ul. Nawrot 105 (parafia św. Apostołów Piotra i Pawła) ok. godz. 12.30

Zapisy do środy 13 grudnia.

Wpisowe 7 zł

Zapraszam

 

Nowi ministranci naszej szkoły

W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP grupa 40 naszych uczniów została włączona w grono Szkolnej Wspólnoty Ministranckiej. Mszy św. w ramach skupienia adwentowego przewodniczył ks. Edward Pleń, krajowy duszpasterz sportowców.