Szkolenie na Malcie #4 - projekt POWER SE

W dniach 24-28 października 2016 roku wzięliśmy udział w tygodniowym kursie przygotowanym przez ośrodek ETI na Malcie. Szkolenie poświęcone było pracy z uczniami według zasad metody CLIL, czyli Content and Language Integrated Learning.

Absens carens!

Kółko języka łacińskiego w dniu 15.12.2017 odwołane! 

Policyjna debata społeczna

W czwartek, 28 grudnia br., o godz. 17.00 Policja zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu naszej (szkoły) okolicy.

Wigilia szkolna

Tegoroczna Wigilia szkolna będzie miała swoje dwie odsłony, osobną dla uczniów SG i SLO i osobną dla uczniów SSP.

Czy tatuowanie jest bezpieczną modą?

12 grudnia uczniowie klas trzecich gimnazjum i pierwszych liceum uczestniczyli w spotkaniu odnoszącym się do powikłań związanych z tatuażami. Prelekcję wygłosił pan dr hab. n. med. prof. UW Bogusław Antoszewski.

Na góralską nutę!

Klasy pierwsze to bardzo gościnna ekipa.

Z przyjemnością zapraszamy do siebie starszych uczniów, ale też naszych nauczycieli. Taką wizytę na początku grudnia w klasie 1b złożył Pan Profesor Marcin Paździor, który opowiadał nam o kulturze góralskiej, zagrał na instrumentach i "gadał jakimś dziwnym językiem". Było ciekawie i wesoło.

Dlaczego Beznazwy

No właśnie, dlaczego ten teatr, który już trzynasty rok działa w naszej szkole nie ma nazwy, choć właściwie ma, bo jest Beznazwy...

...to pytanie zadał i dokonywał poszukiwań nasz aktor Bartosz Brzeziński. Bo czy o nazwę tylko chodzi? To trzeba zobaczyć!

Nasza SZLACHETNA pomoc dotarła do trzech rodzin!

Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, wszystkich Państwa, którzy włączyli się we wspólną zbiórkę darów oraz pieniędzy udało się wspomóc w potrzebie trzy rodziny w projekcie SZLACHETNA PACZKA!

Rajd Bożego Narodzenia

16 grudnia zapraszam na kolejny rajd pieszy.

Trasa: Janów (pętla autobusowa) - ul.Kosodrzewiny - Park 3-go Maja - ul. Nawrot 105 (parafia św. Apostołów Piotra i Pawła) - ok.10 km

Start: pętla autobusowa linii 96, 80, 72 o godzinie 10.00

Meta: ul. Nawrot 105 (parafia św. Apostołów Piotra i Pawła) ok. godz. 12.30

Zapisy do środy 13 grudnia.

Wpisowe 7 zł

Zapraszam