Dzień sportu 2018

18 czerwca 2018 roku w parku 3-go Maja odbył się dzień sportu. Uczniowie brali udział w koszykówce, piłce nożnej oraz tenisie stołowym.

Karawana bez granic 2018

15 czerwca 2018 roku naszą szkołę odwiedziła podróżująca po całym kraju grupa młodych artystów z Różanegostoku.  

Sekcja turystyki pieszej - podsumowanie z nagrodą

13 czerwca w siedzibie PTTK Łódź-Polesie odbyło się podsumowanie działalności w bieżącym roku szkolnym.

Zespół Szkół Salezjańskich zajął II miejsce w XVI edycji współzawodnictwa o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi "Wędruj z nami 100-nogami".

Wszystkim spacerującym gratulujemy!

Piknik w Lutomiersku

Klasy 1 SSP świętowały dziś zakończenie roku piknikiem w Lutomiersku. Razem z naszymi Duszpasterzami podziękowaliśmy Panu Bogu za niezwykły, wspólny rok. A potem w skwarze dnia, przy ognisku, pysznościach przygotowanych przez naszych Rodziców rozmawialiśmy o tym, co było i planowaliśmy, to będzie :D Rok szkolny 2017/18 był dla nas wszystkich wspaniałym czasem a radość wspólnego bycia niech trwa dalej!

Pierwszaki w Sieradzu!

14 czerwca 1 SSP wybrały się do Sieradza...

a co takiego tam było ciekawego? Oj było! Wybraliśmy się do Powiatowej Jednostki Straży Pożarnej i działo się... zobaczyliśmy jak wygląda praca strażaka. Jak trzeba być sprawnym, żeby móc pomagać innym i jak wymagający jest ten zawód. W swojej pracy ugościł nas tata Kostka i było naprawdę bardzo ciekawie... wystarczy zerknąć na zdjęcia!