13 sezon Teatru Beznazwy

Sylwia Gajewska 28.06.2018

Za nami 13 rok pracy Teatru Beznazwy...

W tym roku w pracy artystycznej uczestniczyło ponad 160 dzieci i młodzieży w siedmiu grupach wiekowych. Udało się odświeżyć i zagrać spektakle z poprzedniego sezonu "Tutaj jest dobrze" - rzecz o Piątce Poznańskiej, "Śmierć to zdrowie!" oraz "CHWILAmoment". W grudniu w trzech grupach wiekowych zostały zaprezentowane tegoroczne Jasełka.

Odbyły się także następujące premiery:

Etiuda o Ks. Bosko - przygotowana specjalnie na Noc Świętych w łódzkiej Archikatedrze, scenariusz i reżyseria absolwentka teatru: Weronika Rutkowska.

Bar - scenariusz: ks. Wojciech Kułak, reżyseria: Sylwia Gajewska. Premiera odbyła się w lutym 2018 roku w Duszpasterstwie Akademickim Węzeł. W spektaklu zagrał absolwent teatru: Krzysztof Zimoch.

Bóg Mordu - na podstawie dramatu Yasminy Rezy, reżyseria: Sylwia Gajewska. Premiera: 22 lutego 2018 roku. Spektakl jest prezentowany podczas warsztatów prowadzonych przez Fundację 4KROKI.

OdSierocone - autorskie przedstawienie tegorocznych maturzystek, zebrane i wyreżyserowane przez Dominikę Ślifierską. Premiera: 14 kwietnia 2018 roku.

Sztuki - scenariusz i reżyseria Zuzanna Kluszczyńska, spektakl I klas LO. Premiera: 5 czerwca 2018 roku.

Olimpijczycy - spektakl IV i V klas SSP, scenariusz i reżyseria: Dominika Ślifierska, premiera: 13 czerwca 2018 roku.

Każdy inny, wszyscy równi - przedstawienie II klas gimnazjum, scenariusz i reżyseria: Sylwia Gajewska, premiera: 18 czerwca 2018 roku.

Zbłąkani - autorski spektakl Szymona Szadkowskiego - scenariusz i reżyseria, wykonanie: II klasy LO, premiera: 18 czerwca 2018 roku.

Nasz teatr wziął także udział w Przeglądzie Inicjatyw Teatralnych w Ostródzie .

Przed nami wakacje, czas odpoczynku i zbierania nowych pomysłów artystycznych. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą naszą widownię, kibicują naszym poczynaniom i wspierają swoją obecnością i dobrym słowem. Jesteśmy dla Was i zapraszamy już we wrześniu!