Nasi laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

Anna Suchodolska 16.05.2018

11 kwietnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się wręczenie dyplomów laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. W tegorocznej edycji konkursów w naszym rejonie wzięło udział 30 tysięcy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

„ Znaleźć się w tym gronie, to jak zdobyć medal olimpijski” -w takich słowach  zwrócił się do nagrodzonych wicewojewoda Karol Młynarczyk. Dyplomy laureatom wręczał kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski .

Najwięcej laurów w naszej szkole zdobył Dawid Maćczak z klasy 3a gimnazjum, który został laureatem z chemii (opiekun  Zofia Grabowska i Izabela Deszcz), laureatem z matematyki (opiekun  Anna Suchodolska) oraz finalistą
z języka angielskiego (opiekun Ilona Bartoszek).

Więcej niż jedno zwycięstwo ma na swoim koncie Jędrzej Lipowski z 3c , który został laureatem z fizyki (op. Zofia Ziółkowska) oraz finalistą z matematyki (op. Anna Suchodolska).

Laureatami konkursu z matematyki zostali Amanda Neuman i Jarosław Kozioł z 3c gimnazjum (op. Anna Suchodolska), oraz Piotr Kacprzak z 7b szkoły podstawowej (op. Dariusz Drab).

Laureatką z chemii została Zuzanna Kulicka z 3e (op. Izabela Deszcz), oraz z plastyki Amelia Kubiak z klasy 3d (op. Łukasz Leszczyński).

Ogromne gratulacje dla laureatów. Cieszymy się , że Wasza praca zaowocowała tak imponującymi sukcesami.

Chcemy tez wymienić tych, którzy nie zdobyli najwyższych laurów, ale których sukces jest również ogromny. Tytuł finalisty otrzymali : Aleksandra Ochocka z 3b z biologii (op. Dominika Franoszek), Piotr Malagowski z 3b z języka angielskiego (op. Ilona Bartoszek), Aleksandra Lipńska z kl.7a z matematyki (op. Anna Pietrzak), Marcin Gałązka
z 3d z historii (op. Tadeusz Brojewski) i WOS_u (op. Paulina Krajewska) oraz Anna Domżał  z klasy 3d z języka angielskiego (op.Monika Geremek-Sowińska).

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.