Szlachetna Paczka tworzona przez uczniów naszej szkoły!

Mateusz Kacprz… 22.11.2017

Poraz kolejny uczniowie naszej szkoły angażują się w pomoc rodzinom będącym w potrzebie. Wszystkie klasy łączy jeden cel - pomóc innym wyjść z niezawinionej biedy. Dlatego też łączymy siły i z wielką radością chcemy wesprzeć rodziny w potrzebie. Razem będziemy gromadzić produkty spożywcze, środki czystości, nowe kołdry czy pościele, a nawet lodówkę. Paczki zbieramy do 6 grudnia. Chcesz wziąć udział razem z nami? Skontaktuj się z p. Mateuszem Kacprzykowskim drogą mailową: mateusz.kacprzykowski@gmail.com

SZLACHETNA PACZKA pomaga jedynie tym, których bieda jest niezawiniona. Dokładnie sprawdza potrzebujących, by pomagać tylko tym, którzy walczą o to, aby wyjść z biedy.

SZLACHETNA PACZKA to unikatowy w skali światowej system, w którym wciąż konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. Łączy ze sobą rodziny w potrzebie, wolontariuszy i darczyńców. Paczka to siła spotkania. Paczka to bliskość darczyńców i wolontariuszy z rodzinami w potrzebie. To prawdziwe święta dla nich wszystkich.

 

Udostępnij