Nauczyciele | Salezjańskie Liceum, Gimnazjum i Bursa im. Księdza Bosko w Łodzi
Logo szkoły

Nauczyciele

Nauczyciele i pracownicy szkoły

dyrekcja

Dzierżak Julian, ks. - dyrektor, religia
Janik Jacek - wicedyrektor, historia, historia i społeczeństwo
Drewniak Maciej, ks. - wicedyrektor, opiekun stancji studenckiej, religia
Hołownia Mirosław, ks. - dyrektor administracyjny,

bursa

Kurto Andrzej, ks. - kierownik bursy, religia
Cygan Arkadiusz - wychowawca w bursie, sekcja piłki ręcznej

psycholog

Żak Monika - Psycholog,

nauczyciele

Bahr Martin - język niemiecki
Bartoszek Ilona - język angielski, godz. wych.
Bojanowski Arseniusz - wychowanie fizyczne, sekcja siatkówki dziewcząt, godz. wych.
Brojewski Tadeusz - historia, wiedza o społeczeństwie, godz. wych.
Brzezińska Beata - język hiszpański, godz. wych.
Budzowska Julia - język angielski
Cygan Marek - wychowanie fizyczne
Czekalski Henryk - fizyka
Darulewska Tina - geografia, godz. wych.
Deszcz Izabela - chemia, godz. wych.
Drab Dariusz - matematyka
Drzewiecki Piotr - geografia, przyroda, godz. wych.
Franoszek Dominika - biologia, godz. wych.
Geremek-Sowińska Monika - język angielski, godz. wych.
Gęsicka Barbara - język angielski
Grabowska Zofia - chemia
Hamrol Tomasz - wychowanie fizyczne, sekcja tenisa stołowego, godz. wych.
Janiszewska Marta - język polski, wiedza o kulturze, godz. wych.
Kołodziejski Adam - informatyka
Konarzewski Franciszek - wychowanie fizyczne
Krajewska Paulina - historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
Krakowiak Blanka - język hiszpański
Lange Agnieszka - język hiszpański, język angielski, godz. wych.
Lauk-Żuraw Anna - język polski, godz. wych.
Leszczyński Łukasz - plastyka, sekcja rysunku, sekcja malarstawa, sekcja historii sztuki
Lilly Jonathan E. C. - język angielski
Łaciński Jacek - matematyka
Magnus-Żelazko Justyna - język angielski, godz. wych.
Martinez Rodriguez Alejandro - język hiszpański, ZA kultura hiszpańska
Michniewicz Jan - technika, edukacja dla bezpieczeństwa
Nawrocka Małgorzata - podstawy przedsiębiorczości
Paździor Marcin - muzyka, sekcja gry na gitarze, sekcja klub melomana, sekcja chór, godz. wych.
Piątkowski Sebastian - język polski, filozofia, godz. wych.
Pietrzak Anna - matematyka, godz. wych.
Pisarski Marek - matematyka
Podgórski Stanisław - wychowanie fizyczne, sekcja piłki nożnej chłopców, sekcja piłki nożnej dziewcząt
Polakowska-Siwek Magdalena - język niemiecki, godz. wych.
Skoczylas Joanna - język niemiecki
Skurska Maria - język niemiecki
Słomkowska Ewa - język polski
Sokołowski Maciej - wychowanie fizyczne, sekcja koszykówki chłopców, godz. wych.
Suchodolska Anna - matematyka, godz. wych.
Szczepanik-Cnotalska Ewa - język polski
Szwed Piotr, dr - język polski, godz. wych.
Wilk Maria - biologia
Wójcik Magdalena - język angielski
Zawiasa Daria - język angielski, język łaciński, godz. wych.
Zienczyk Artur - wychowanie fizyczne, sekcja siatkówki chłopców, godz. wych.
Ziółkowska Zofia - fizyka, godz. wych.

sekretariat

Kozioł Wioleta - sekretarz szkoły,
Mospinek Daria - sekretarz szkoły,

inni pracownicy dydaktyczni

Czerkawska Anna - nauczyciel wspomagający,
Gajewska Barbara - biblioteka szkolna,
Gajewska Sylwia - sekcja teatralna - Teatr szkolny "Beznazwy",
Kononowicz Daniel - sekcja karate
Łubisz Weronika - zespół wokalny,
Nowak Anna - prowadzenie pracowni ceramicznej,