Ślubowanie uczniów klas 4-7 SSP i 1 SLO

Uroczyste ślubowanie uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej oraz pierwszych klas liceum odbędzie się 18 września 2017 r., o godz. 9.00, w kościele MB Wspomożenia Wiernych przy ul. Wodnej 36.

Imieniny Księdza Dyrektora 2018

16 lutego 2018 roku w naszej szkole świętowaliśmy dzień imienin naszego dyrektora-ks. Juliana Dzierżaka. W tym dniu wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli wspólne słówko poranne.

Środa popielcowa

Ks. Tadeusz Rozmus - Radca Regionalny Towarzystwa Salezjańskiego przewodniczył mszy świętej w środę popielcową.

Studniówka...

...już jutro! Ha, będzie się działo!

Kilka migawek z przygotowań do balu studniówkowego naszych Maturzystów! Będzie magicznie!

Ślubowanie klas 1 SSP

W niedzielę, 17 września 2017 roku, Uczniowie klas pierwszych Salezjańskiej Szkoły Podstawowej ślubowali być pilnymi uczniami, wspaniałymi kolegami i dobrymi ludźmi. Podczas uroczystej Eucharystii zostały także poświęcone plecaki i pobłogosławione przybory szkolne, by pracujący nimi uczniowie mieli jak najlepsze wyniki w nauce. Po wspólnej modlitwie był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców oraz zwiedzanie szkoły. Nasi najmłodsi z szerokimi uśmiechami opowiadali o pierwszych dniach nauki. Zadomowili się u nas na Wodnej w najlepsze!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Wspólną Eucharystią w kościele Matki Bożej Wspomożenia Wiernych wspólnota Zespołu Szkół Salezjańskich z ulicy Wodnej w Łodzi 1 września rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018. Po raz pierwszy naukę w murach szkoły rozpoczęli pierwszoklasiści, którzy zainaugurowali nowo powstałą Salezjańską Szkołę Podstawową w Łodzi.

Medale dla ks. Dyrektora i naszych Nauczycieli

W Auli naszej szkoły odbyła się uroczysta gala XXV-lecia Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS RP. W jej trakcie zostały wręczone medale dla ks. Dyrektora oraz dla dwóch naszych nauczycieli wychowania fizyczneg.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Tradycją naszej szkoły jest , że zakończenie roku szkolnego składa się z dwóch części. Podobnie i w tym roku przed południem udaliśmy się na mszę świętą do Bazyliki Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi , a wieczorem spotkaliśmy się w auli.